Gepubliceerd op 12th Aug 2019

Wat is Dragon's Breath Opal?

Wat is Dragons Breath Opal? Er zijn drie hoofdcategorieën Australische opalen: Black Opal, Boulder Opal en White Opal. Dat gezegd hebbende, zijn er subcategorieën en variaties van opalen, waaronder Crystal Opal en Red Opal.

U gelooft ons misschien niet als we u vertellen dat er zoiets bestaat als synthetische of door de mens gemaakte opaal . Wie zou er nu nep-opalen willen kopen als er natuurlijk gedolven, prachtige edelstenen gemakkelijk verkrijgbaar zijn?

Nou, vandaag zijn we hier om je te informeren over wat Dragon's Breath Opal precies is. Het is belangrijk om te weten wat je koopt, en soms is er wat verwarring over of de steen die je koopt echt is, of in een laboratorium is gemaakt.

In dit artikel beschrijven we alle belangrijke criteria die u moet weten over synthetische opalen zoals Dragon's Breath Opal.

Wat is Dragon's Breath Opal?

Onze eerste taak is om duidelijk te maken dat Dragon's Breath Opal geen opaal is. Hoewel het een opaalachtige glans heeft die je misschien doet geloven dat het de ongrijpbare opaal is, is het in werkelijkheid volledig gemaakt van Tsjechoslowaaks glas. Natuurlijk zijn Dragon's Breath-glasstenen uniek omdat hun kleur verandert in verschillende belichtingen, wat een opaalachtige kwaliteit oproept. Zelfs met zijn transparantie en irisatie, vergis je niet, Dragon's Breath "Opal" is geen opaalsteen.

Wat is Dragons Breath Opal?

Dragon's Breath is eigenlijk gemaakt van glas en is gelijkwaardiger aan kostuumjuwelen dan edelstenen of halfedelstenen. Betekent dit dat ze helemaal waardeloos zijn? Niet per se, synthetische stenen kunnen in feite een hoog prijskaartje hebben, vooral als ze in vintage sieraden of unieke settings worden gezet. Ze zouden echter niet zo duur moeten zijn als natuurlijke stenen, en als dat wel zo is, klopt er iets niet.

Een snelle Google-zoekopdracht naar Mexican Opal of Dragon's Breath opal zal een verscheidenheid aan bronnen onthullen die deze stukken verkopen. Ze worden verkocht als losse stenen of worden vaak gezet in ringen en hangers van sterlingzilver. Maar alleen omdat ze gemakkelijk verkrijgbaar zijn, betekent nog niet dat ze het waard zijn om te kopen. Hier zijn enkele tips om u te helpen Dragon's Breath-glas te herkennen.

Welke kleur heeft Dragon's Breath Opal?

Deze glazen stenen worden soms verward met zowel robijnen als saffieren. Op het eerste gezicht lijkt het glas overwegend rood, als een robijn. Echter, wanneer de steen wordt vastgehouden en in verschillende hoeken wordt gedraaid, spoelt een helder saffierachtig blauw over de steen. Bovendien flitsen er tinten zacht paars als u de steen draait. Terwijl de kleuren verschuiven en veranderen, flitsen er kleurstrepen in de steen en lijken ze op adem, vandaar de naam.
Wat is Dragons Breath Opal?

Waar komt Dragon's Breath Opal vandaan?

Terwijl organische opalen worden gewonnen onder het aardoppervlak, wordt Dragon's Breath Opal volledig in een laboratorium gecreëerd. De stenen worden vervaardigd om er opaalachtig uit te zien en de kwaliteiten van natuurlijke stenen na te bootsen.

Deze stenen werden voor het eerst gemaakt in de vroege jaren van de 20e eeuw, toen er een hausse in de productie van Dragon's Breath-stukken plaatsvond. Dragon's Breath wordt gemaakt door gesmolten metaal toe te voegen aan Tsjechisch glas om een vurig gekleurde steen te genereren. Dragon's Breath zal echter nooit folie als achtergrond voor de steen hebben. Dat is een manier om onderscheid te maken tussen Dragon's Breath-glas en synthetische stenen met vergelijkbare kleuren.

Wat zijn Mexicaanse Opaal en Vuur Opaal?

U kunt Mexicaanse opalen tegenkomen, die ook wel vuuropalen worden genoemd vanwege hun vurige roodoranje kleur. Deze naam heeft echter niets te maken met Dragons Breath Opal, aangezien Mexicaanse vuuropalen natuurlijke edelstenen zijn die in Mexico worden gevonden.
Wat is Dragons Breath Opal?

Als u geïnteresseerd bent in het kopen van Dragon's Breath Opal, bedenk dan dat het geen echte edelsteen is, en dat de prijs en beschrijving dat expliciet en eerlijk moeten weerspiegelen. Helaas worden synthetische stenen maar al te vaak op de markt gebracht als echte opalen, terwijl ze dat helemaal niet zijn.

Wat is het verschil tussen Drakenademglas en echt Opaal?

In tegenstelling tot natuurlijk opaal mist Dragon's Breath glas de belangrijkste eigenschap die een opaalsteen uniek maakt: kleurenspel. Kleurenspel is een term die wordt gebruikt om de kleur van een opaal te beschrijven. Wanneer u een opaal vasthoudt en de steen in verschillende hoeken draait, zult u zien welke kleuren reflecteren van de basiskleur, welke tinten het meest dominant zijn, welke patronen verschijnen en het bereik van de kleur die zichtbaar is.

Synthetische opalen worden daarentegen niet uit zandsteen van de aarde gehouwen en hebben daarom niet het levendige kleurenspectrum dat alleen een echte opaal heeft. Ook ontbreekt het geheel aan kleurenspel.

Wat is de beste investering?

Het is zonder twijfel een veel betere investering om natuurlijke opaal edelstenen te kopen dan Dragon's Breath synthetisch glas. De bottom line is dat synthetische opaal geen opaal is. Echte opaal heeft een kleurenspel en een levendige schittering die opaalstenen onderscheidt van andere halfedelstenen.

Als u geïnteresseerd bent in het kopen van kostuumjuwelen of vintage stukken, dan kan Dragon's Breath glas u aanspreken. Echter, op de lange termijn is de betere investering om echte opaal te kopen die uit opaalvelden is gedolven. Dat is de beste manier om ervoor te zorgen dat u de beste kwaliteit steen koopt, in plaats van een replica.

Wees ook waakzaam als u opaalstenen koopt om er zeker van te zijn dat u echte edelstenen koopt. Helaas worden veel synthetische opalen op de markt gebracht en vermeld als echte opalen, terwijl ze in feite volledig gefabriceerd en door de mens gemaakt zijn.

Daarom is het altijd het beste om te kopen bij een gerenommeerde juwelier, die bewijs heeft van herkomst en informatie over de natuursteen. Anders kan het zijn dat u veel geld betaalt voor wat u denkt dat een opaal is, maar helaas een synthetisch stuk glas is.

En dat is alles wat u moet weten over Dragon's Breath glas! Hebben we al uw vragen beantwoord? Voelt u zich een beetje bedrogen? Maak u geen zorgen, wij verkopen alleen de hoogste kwaliteit ECHTE opaalstenen.

Ontdek onze collectie natuurlijke, 100% echte opaalstenen en sieraden.

WINKEL VOOR OPALEN

3 mensen dit artikel nuttig vonden

Kristallen Opalen: Geschiedenis, Symboliek, Betekenissen en Meer

Kristalopaal is een type opaal dat bekendstaat om zijn doorschijnendheid en levendige irisatie. In deze gids leiden we je door alles wat je moet weten over deze prachtige steen.

Ethiopische opaal: geschiedenis, symboliek, betekenissen en meer!

Ethiopische opalen zijn een relatief nieuwe groep hydrofaan-opalen met een indrukwekkend kleurenspel in verschillende patronen. Leer de geschiedenis en het gebruik van Ethiopische opalen!

23rd May 2018

Wat is jouw favoriete opaalarmband?

Wat is jouw favoriete Opaalarmband?