Gepubliceerd op 9th May 2018
Hebben opalen geheime boodschappen en getallen?
Elke opaal die door moeder natuur is gevormd, is uniek en het is moeilijk om een vergelijkbare opaal te vinden. Af en toe zie je een unieke opaalformatie en dat is wat het snijden van opalen zo interessant maakt. In 25 jaar heb ik honderdduizenden opalen gesneden en het is zeldzaam om een tekst, letters of cijfers te vinden die op natuurlijke wijze in de opaal zijn gevormd. Ik kan twee van zulke opalen met je delen die ik in mijn collectie heb. Nummer 5 Harten Zwarte Opaal
Eerst is er zwarte opaal met een hartvormig patroon aan de binnenkant. In principe is het kristalopaal aan de rand met zwarte potch in de vorm van een hart aan de achterkant. Dit is op zichzelf al interessant genoeg om te zien hoe de opaal in een hartvorm is gevormd. Dit is een natuurlijke hartvorm en duidelijk zichtbaar. Ik heb deze opaal eigenlijk verkocht, maar de koper heeft hem teruggestuurd, dus ik hield hem tegen het licht om te zien of hij gebarsten was. Wat ik zag, verbaasde me. Het nummer 5 was duidelijk zichtbaar met licht dat aan de achterkant weerkaatste, zoals een contraluz-opaal . En naast het nummer 5 staat een muzieknoot van de sleutel. Het nummer 5 is duidelijk zichtbaar en de muzieksleutelnoot kan met een beetje fantasie aan de onderkant rechts van deze opaal worden gezien. Deze opaal is nu in mijn collectie en niet te koop
Koroit Opal Geheime Berichten
Rond 2000 heb ik wat opaalmijnbouw gedaan in Koroit, na weken vond ik echt geen goede kleur, maar ik had geweldige mijnbouwervaring met het uitvoeren van sleuftesten voor meer opaalleidingen. Ik stuurde het materiaal naar Azië om het te laten snijden, omdat het allemaal van gemiddelde tot lage kwaliteit was. Ik vroeg snijders om opaal te snijden op basis van rotsen om er sets of bijpassende paren van te maken.
Er was een communicatieprobleem en ik heb geen sets ontvangen, maar ze hebben alle stenen in zakken gesneden en teruggestuurd van de steen waaruit ze waren gesneden. In één zak stonden duidelijk letters en cijfers en ik heb ze in de lade gehouden en nu, 15 jaar later, besluit ik foto's te maken van deze opalen. Sommige afbeeldingen zijn duidelijk, andere wat wazig en sommige letters en woorden staan op de zijkant of ondersteboven. Misschien zie je een bericht.
Lijkt dominantie van de letters R en N te zijn
Gerelateerde veilingen
Er zijn zoveel Queensland Opal-mijnvelden verspreid over 1000 km. Klik om meer te weten te komen over elke locatie en bekijk onze prachtige Queensland-opalen die te koop zijn.
De truc om de meest effectieve portefeuille te krijgen, is om een gediversifieerde portefeuille te hebben. Dit is precies de reden waarom sommige topfinanciële adviseurs voorstellen om items zoals opaal aan portefeuilles toe te voegen
14th Jul 2019