Wayne Sedawie
Wayne Sedawie

Gepubliceerd op 29th May 2019

Wat is jouw favoriete opaalarmband?

wat is je favoriete opaal armband Een populaire keuze voor alle leeftijden, Opal Bracelets bieden tijdloze schoonheid en elegantie. Of u nu op zoek bent naar het perfecte cadeau voor een geliefde, of uzelf wilt verwennen, een Opal Bracelet van Opal Auctions is een fantastische keuze.

Met een onbeperkt aanbod aan Opaalkleuren en -typen, gecombineerd met prachtig ingewikkelde armbandontwerpen, kunt u gemakkelijk rechtstreeks bij de fabrikant winkelen. Weet u niet zeker welk ontwerp u het mooist vindt?

Hieronder hebben we een gedetailleerde lijst samengesteld met de verschillende betekenissen van een aantal populaire opalen, zodat u uw favoriete steen kunt kiezen die u kunt combineren met uw favoriete armband.

Korte geschiedenis van opalen

Opalen worden al sinds 250 v.Chr., in de tijd van het oude Rome, wereldwijd hoog aangeschreven en gewaardeerd. De oude Romeinen geloofden dat opalen een symbool van hoop en geluk waren. Opalen kwamen zelfs vaak voor in Aboriginal droomtijdverhalen. Terwijl Australische opalen die eind 1800 werden ontdekt, het moeilijk hadden op de Europese markten, nam hun commerciële waarde in de jaren 1900 snel toe. In 1932 werd Australië de grootste producent van opalen wereldwijd en dat is het tot op de dag van vandaag gebleven.

Opalen zijn door de eeuwen heen populair gebleven bij mensen van alle leeftijden vanwege hun unieke schoonheid. Hun regenboogachtige weergave, die is ontstaan door hun intrinsieke microstructuur die wit licht in alle kleuren van het spectrum diffracteert, biedt een uniek patroon en kleur aan elke opaal. Met een groot assortiment prachtige opalen om uit te kiezen bij Opal Auctions, zult u geen moeite hebben om uw volgende favoriete steen uit te kiezen.

Soorten Opalen

Zwarte Opalen:

Australische zwarte opalen zijn verreweg het meest bekende type opaal en het meest waardevol. Zwarte opalen worden gekenmerkt door een donkere lichaamskleur en indrukwekkende heldere kleuren, en zijn een populaire keuze voor veel mensen. De zwarte opaal wordt gedolven in Lightning Ridge in Australië en zijn inherente waarde is te danken aan zijn zeldzaamheid. Weinig opaalmijnwerkers stuiten in hun leven op een zwarte opaal en degenen die dat wel doen, worden als extreem gelukkig beschouwd. Van zwarte opalen wordt vaak gedacht dat ze iemands karakter versterken of 'jezelf zijn'. Deze betekenis zou zijn afgeleid van het feit dat de kleur van zwarte opalen zwart blijft, wat op zijn beurt zou kunnen symboliseren dat je trouw blijft aan jezelf.

Zwarte Opaal Armband

Zwarte Opalen hebben vaak ongelooflijk levendige kleuren over het hele lichaam. De donkerdere kwartsachtige laag van de Zwarte Opaal zorgt voor een grotere breking en reflectie van licht aan de bovenkant van de Opaal, waardoor een scala aan levendige kleuren kan verschijnen. Het zijn de rode flits Zwarte Opalen die waardevoller zijn, hoewel elke Zwarte Opaal zijn eigen schoonheid en uniekheid heeft, ongeacht de kleur. Gouden Zwarte Opaal Armbanden zullen er altijd geweldig uitzien en indruk maken.

Witte Opalen:

Ook bekend als Milky Opal, Australian White Opal onderscheiden zich door hun lichtwitte of lichte lichaamskleur. Witte Opalen kunnen elke combinatie van spectrale kleuren vertonen, variërend van rood en blauw tot paars en groen. Het belangrijkste verschil tussen witte en zwarte opalen is dat ze de neiging hebben om een meer ingetogen kleurenspel te hebben dan hun donkerdere tegenhangers. Dit komt grotendeels door hun lichtere lichaamskleur. Qua betekenis wordt gedacht dat witte opaal helderheid en geluk biedt aan de drager. Al in de Oudheid geloofden mensen dat de witte opaal wanordelijke energie en gevoelens kon genezen.

Witte Opaal Armband

De meeste witte opalen worden gedolven in Zuid-Australië en zijn de meest voorkomende vorm van opaal. Echter, goede kwaliteit witte opaal met indrukwekkende helderheid en patroon kan aanzienlijk in waarde stijgen. Witte opalen zijn een populaire keuze voor degenen die een prachtig nieuw stuk opaaljuwelen willen, voor een redelijke prijs.

Boulder Opalen:

Boulder Opals zijn gemakkelijk te herkennen aan hun mengsel van massief bruin ijzersteen met dunne aderen van kleurrijke opaal. Zoals de naam al doet vermoeden, worden Boulder Opals gedolven uit enorme ijzersteenblokken onder de grond in Queensland, Australië. Opaalsnijders moeten de ijzersteen aan de achterkant van de opaal laten zitten om een steen van normale grootte te vormen, omdat de aderen van kleurrijke opaal extreem dun zijn.

Zwarte Opaal Armband

De dunne laag Opaal in Boulder Opals kan elke kleur van het spectrum weergeven, wat uniekheid en extreme schoonheid uitstraalt. Wat betreft betekenissen en motieven, wordt gedacht dat Boulder Opals depressieve gemoedstoestanden verlichten, de drager helpen zowel ware liefde als toekomstig succes te vinden. Het wordt ook gezien als een talisman van hoop en sterk geloof. Velen geloven dat verschillende kleuren Boulder Opals natuurlijke genezing kunnen bevorderen. Ongeacht hun betekenis, zijnBoulder Opal Bracelets een prachtige optie voor degenen die op zoek zijn naar sieraden die uniekheid en schoonheid bieden.

Opaal armbanden

Nu u uw favoriete Opaal hebt gekozen, is het belangrijk dat u deze combineert met een even mooie armband. Opaalarmbanden zijn een uitstekende manier om uw prachtige Opaal te dragen en kunnen de finishing touch zijn voor uw volgende outfit. Hieronder hebben we de populairste stijlen armbanden opgesomd die bij ieders stijl passen.

Zilveren Opaal Armbanden:

Zilveren Opaal Armbanden bevatten natuurlijk gevormde Opalen met prachtige zilveren ontwerpen. Zilveren Opaal Armbanden bieden een trendy en betaalbare manier om uw outfit te accessorizen en de schoonheid van uw nieuwe Opaal te benadrukken. Yowah of Boulder Opaal armbanden zijn over het algemeen groter van formaat en de bruine ijzersteen past prachtig bij de zilveren sieraden. Als alternatief zullen de sieraden andere edelstenen toevoegen aan hun armbanden, waaronder Zircon, fossielen of zelfs parelmoer schelpen. Met een reeks Opalen van Zwarte Opaal tot Kristal Opaal, zijn er genoeg Zilveren Opaal Armbanden om uit te kiezen bij Opal Auctions.

Zilveren Opaal Armband

Gouden Opaal Armbanden:

Gouden Opaal Armbanden zijn een andere mooie manier om je favoriete Opaal te dragen. De vuurflitskleuren van de Opaal stuiteren indrukwekkend op onze 18k gouden armbanden. Juweliers verwerken vaak massieve Boulder of Zwarte Opalen met gouden armbanden, terwijl Vuur Kristal Opalen een populaire keuze zijn voor Opaal voor een tennisarmbandontwerp. Als alternatief kunnen massieve zware 18k gouden zettingen worden gemaakt tot armbanden, die ook geschikt zijn voor mannen om te dragen. Triplet Opalen gezet in 9k of 18k goud zijn een ander populair alternatief, vanwege de fantastische prijs-kwaliteitverhouding.

Gouden Opaal Armband

Zilveren Opaal Armbanden:

Net als zilveren opaal armbanden bieden zilveren geplateerde opaal armbanden een betaalbaarder alternatief. Zilveren geplateerde sieraden zijn gewoon sterling zilver geplateerd over een basismetaal. Prachtige natuurlijke opalen kunnen nog steeds in de armband worden verwerkt en de zilveren plating is net zo verbluffend als volledig zilveren sieraden. Afgezien van het aanzienlijke prijsverschil, is het enige verschil tussen de twee dat zilveren geplateerde opaal armbanden meer aandacht vereisen, omdat de plating kan afgeven als deze niet correct wordt behandeld. Echter, ongeacht welk armbandontwerp u kiest, uw prachtige opaal armband zal zowel een verbluffende als waardevolle nieuwe toevoeging aan uw collectie zijn. wat is je favoriete opaal armband

Heb je je favoriete Opal Bracelet gevonden? Combineer hem met een prachtig paar Opal oorbellen of zelfs een Opal ketting om je set compleet te maken.

WINKEL VOOR OPAAL ARMBANDEN

0 mensen dit artikel nuttig vonden

Kristallen Opalen: Geschiedenis, Symboliek, Betekenissen en Meer

Kristalopaal is een type opaal dat bekendstaat om zijn doorschijnendheid en levendige irisatie. In deze gids leiden we je door alles wat je moet weten over deze prachtige steen.

Ethiopische opaal: geschiedenis, symboliek, betekenissen en meer!

Ethiopische opalen zijn een relatief nieuwe groep hydrofaan-opalen met een indrukwekkend kleurenspel in verschillende patronen. Leer de geschiedenis en het gebruik van Ethiopische opalen!

23rd May 2018

Wat is jouw favoriete opaalhanger?