Gepubliceerd op 18th Jan 2018

Succes met opaalring

Een bedankmail van een koper Ik dacht dat u het eindresultaat van de opaal die u online via Opal Auctions aan mij verkocht, wel zou waarderen. Ik heb een prachtige opaalring gemaakt die oorspronkelijk was ontworpen door National Opal in Sydney, maar hun steen brak. Een fantastische Canadese sieradenontwerper, Shelly Purdy, heeft fantastisch werk geleverd door de nieuwe opaal die u verkocht, in dezelfde oude ring te monteren. Uw steen in combinatie met Shelly's talent liet de steen schitteren tot zijn maximale schoonheid. De foto's tonen het verbazingwekkende kleurenspel dat foto's gewoon niet kunnen vastleggen...

opaal ringopaal ring

En een professionele taxateur van opaaljuwelen hier in Toronto heeft dit laatste stuk getaxeerd op $ 8000. Best goed voor $ 1500 opaal plus een beetje goud en een paar kleine diamanten accenten. Maar het geld is niets vergeleken met de glimlach die de steen op mijn gezicht tovert.
Nogmaals bedankt.

De verkopers Silvia en Chris van OpalRush zijn sinds 1975 als gezin opaal aan het delven in Lightning Ridge. Daarvoor bezochten ze Lightning Ridge regelmatig om opaal te delven in de opaalvelden van Cochran. Ook waren ze vaak bezig met het exploiteren van nieuwe opaalmijnbouwovereenkomsten.

Chris en Silvia hebben zich altijd gericht op zwarte opalen van hoge kwaliteit en verkochten de stenen in de handel als ruwe of geslepen exemplaren.

Ze hebben een uitstekende reputatie in de opaalindustrie als groothandel en leverancier van hoog gewelfde cabochon zwarte opalen die ze zelf delven en zich richten op het delven van opalen in gebieden waar zwarte opaalkorrels worden geproduceerd.

Omdat Nobbies cabochon zwarte opalen produceerde, is de glans van naad-opaal over het algemeen minder.

OpalRush heeft opalen die nauwkeurig zijn ingedeeld in kleurtoon- en helderheidsgrafieken.

Wij kunnen deze opalen van OpalRush aanbevelen als beleggingsstenen, omdat de kwaliteit uitzonderlijk is en het steeds moeilijker wordt om opalen van zulke hoge kwaliteit te vinden.

Deze zwarte opalen zijn ideaal als beleggingsopaal of om te verwerken in gouden sieraden ter aanvulling op de opaal.

Een voorbeeld hiervan is de recente verkoop van een andere edelsteen, een zwarte opaal, die er spectaculair uitziet in goud.

WINKEL VOOR OPAAL RINGEN

8 mensen dit artikel nuttig vonden